Друк

Фотопапір

Високоякісний друк на папері Epson. Готова фотографія може бути оформлена у раму за смаком замовника. Можуть бути різні варіанти кольору паспарту та рами. Скло додається за бажанням. 

    

Фоторама

З першого погляду робота схожа на натягнуте на підрамник полотно, але тут фотографія друкується на фотовінілі. Це забезпечується високу деталізацію, бездоганні кольори та відсутність фактури полотна. Це ідеальний варіант, якщо маєте бажання оформити свій інтер’єр художньою фотографією великого розміру. Фотовініл клеїться на пінокартон завтовшки 2 см та покривається ламінаційною плівкою, що збереже фотографію від пошкоджень. Оформлення в раму не обов’язкове. 

  

Друк на полотні

Фотографія друкується на спеціальному полотні. Високоякісний друк забезпечує бездоганний колір та деталізацію, а особливий носій додає фактурності. Полотно покривається матовим або глянцевим лаком та натягується на галерейний підрамник. Це все надає роботі схожості з картиною та не вимагає додаткового оформлення у раму. Така фотокартина ідеально впишеться у класичний інтер’єр. Найкраще виглядає у великих розмірах. Мінімальний розмір готової роботи: 30х40 см.

   

Коробка для фотокартин

Всі великі роботи комплектуються коробкою. Вона виготовляється із щільного картону, що забезпечить надійне транспортування. Коробки мають ручки для зручного переносу, та кришку, яка забезпечить швидкий доступ до роботи. Фотографія загортається у плівку та ущільнюється в середині коробки пінопластом за необхідністю.

 

Фотокнига

Це не просто фотоальбом! Я розробив дизайн та структуру цього видання так, щоб воно було схоже на справжню книгу. З неї можна дізнатися деякі факти про птахів України, переглянути мої найкращі світлини. Кожен розворот доповнюється зображеннями місць існування птахів.

Також можливий формат фотоальбому з великими світлинами та коротким описом. 

Готується оновлена версія книги. Вона друкується одиночними екземплярами під замовлення. 

   

Журнал

Три роки співпраці з Національним природним парком “Слобожанський” матеріалізувались у друкованому журналі. У виданні не тільки мої фотографії, але й мною повністю розроблений дизайн у програмі Adobe InDesign. Це ідеальний формат, якщо ви хочете презентувати Природний парк або іншу тему пов’язану з природою.

  

Постер

У партнерстві з Українським товариством охорони птахів виготовив ряд плакатів, присвячених птахам нашої країни. Фото і дизайн мого авторства. Можливе виготовлення й іншої продукції у схожому форматі або друк просто фотографій. Постер значно дешевше, ніж фотодрук, але якість паперу та друку помітно гірша. Підходить для великих тиражів. 

 

Поштові листівки | Птахи

Людство почало перенасичуватись сучасними технологіями. Цифрові зображення на екрані вже не так вражають, тому популярність поштівок знову набирає обертів. На замовлення можна виготовити листівки з моїми фотографіями та дизайном. Друкуються вони на крейдованому папері дуже обмеженим тиражем. Зробіть оригінальне привітання своїм близьким!